• Неодамнешно
  • -18 %
50pcs Топла Антички Сребрен Мода Жените Бесконечност Црвено Вино Стакло Алка Pendant Хривнија Синџир Шарм Накит 17cm + 5cm z0345

50pcs Топла Антички Сребрен Мода Жените Бесконечност Црвено Вино Стакло Алка Pendant Хривнија Синџир Шарм Накит 17cm + 5cm z0345

DEN 1023.00
DEN 1247.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.54 см или 10 mm = 1 cm = 0. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.393 инчен
A : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Опис
Состојба : 100% сосема нов
Димензии : Должина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 17+5cm
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк легура(олово бесплатно)
конверзија : 1 инч = 2. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2days откако вашата уплата е завршен. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние обезбедуваме два видови на начини на транспорт
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
B : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LZsilver
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
z0345

Слични производи во категоријата