• Неодамнешно
  • -30 %
XQNI Око Шема се Прилагоди на Големината на Синтеза Кожа се Прошири Синџир Хривнија За Жени 4 Бои Специјален Дизајн Нова Година Роденденски Подарок

XQNI Око Шема се Прилагоди на Големината на Синтеза Кожа се Прошири Синџир Хривнија За Жени 4 Бои Специјален Дизајн Нова Година

DEN 188.00
DEN 268.80

Количината на стоката
Това е достапна


Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Око Шема се Прилагоди на Големината на Синтеза Кожа Хривнија 4 Бои За Жените Материјал : Синтеза Кожа Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет Прилагодите Големина : 38-46cm Позлата : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен , не е лесно да исчезнат Нарачате повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3% off
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.
1. кога ќе примите нашите производи ,ако сте задоволни ,ве молиме да ни даде добра оценка(5 ѕвезди).Тоа е многу важно за нас . Ние ќе constandtly подобрување на најдобра услуга за секој клиент! 2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи ,без да мора да контактирате со нас ,не ни даде негативна оценка , да ни кажете што е причина ,ние ќе ги користат најдобрите услуга да се даде задоволителен одговор!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
XQNI
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
SLPG2161
Стил:
Канцеларија/кариера
Функција:
хривнија
Компатибилност:
хривнија
Материјал:
синтеза кожа
Име:
Око Шема Се Прилагоди На Големината На Синтеза Кожа Хривнија 4 Бои За Жени
боја:
Црна/Gold/Розово Злато/Сребрена
прилагодете должина:
38-46cm
Пол:
Жените
Материјал:
синтеза кожа
Поддршка Dropshipping:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел > 180USD Слободни За DHL/EMS

Слични производи во категоријата