• Неодамнешно
Уроци мода sliver/gold/розово злато/црна микро отвори уроци хривнија рака hamsa шарм трендовски рака хривнија за жена подарок

Уроци мода sliver/gold/розово злато/црна микро отвори уроци хривнија рака hamsa шарм трендовски рака хривнија за жена подарок

DEN 223.68

Количината на стоката
Това е достапна

Уроци мода sliver/gold/розово злато/црна микро отвори уроци хривнија рака hamsa шарм трендовски рака хривнија за жена подарок

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
EY1533
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
уроци
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Рака
Функција:
подарок
Производот:
око хривнија
Обликот:
Рака
боја:
Sliver/Gold/Розово злато/Црна

Слични производи во категоријата