• Неодамнешно
  • -20 %
Топла Аниме Едно Парче Luffy предводник на сламена шапка Скелет на Логото ткаат кожа хривнија хривнија Cosplay подароци

Топла Аниме Едно Парче Luffy предводник на сламена шапка Скелет на Логото ткаат кожа хривнија хривнија Cosplay подароци

DEN 108.00
DEN 134.40

Количината на стоката
Това е достапна


Хривнија Големина : 20x1.0 cm (1cm=0.394 in) Тежина : 20 g
~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) ~Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
moontreya
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Панк
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
YS12603
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
25 g

Слични производи во категоријата