• Неодамнешно
Уроци мода црна/gold/розово злато/sliver микро отвори уроци хривнија трендовски Цинк Легура за жена хривнија накит за подарок

Уроци мода црна/gold/розово злато/sliver микро отвори уроци хривнија трендовски Цинк Легура за жена хривнија накит за подарок

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Уроци мода црна/gold/розово злато/sliver микро отвори уроци хривнија трендовски Цинк Легура за жена хривнија накит за подарок

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
уроци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
EY3708
roduct:
Око
olor:
црна/gold/розово злато/sliver

Слични производи во категоријата