• Неодамнешно
  • -30 %
Девет засекогаш CZ Микро круг Турција Око дизајн плетенка Хривнија монистра шарм нараквици за жените pulseira feminina

Девет засекогаш CZ Микро круг Турција Око дизајн плетенка Хривнија монистра шарм нараквици за жените pulseira feminina

DEN 269.00
DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна


Обрнете внимание на :
Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодариме
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попуст
Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земји
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
17817-3
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Девет засекогаш
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Чипка-Up
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Должина:
12-26cm
Се прилагодите:
Yes

Слични производи во категоријата