• Неодамнешно
  • -20 %
Моден Жените Панк Хривнија Легура Черепот Прст, Рака Синџир Скелет на Коските Дами Девојки Нараквици ноќта на Вештерките Подароци 8 @17 LXH

Моден Жените Панк Хривнија Легура Черепот Прст, Рака Синџир Скелет на Коските Дами Девојки Нараквици ноќта на Вештерките Подароци

DEN 141.00
DEN 175.68

Количината на стоката
Това е достапна

Моден Жените Панк Хривнија Легура Черепот Прст, Рака Синџир Скелет на Коските Дами Девојки Нараквици ноќта на Вештерките Подароци 8 @17 LXH Опис : Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет !
Тип : Хривнија
Материјал : Алуминиумски
Димензии : Должина : 15cm,со Дијаметар : 5cm
Облик : Скелет На Коските
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење
Пакетот Вклучува : 1 x Хривнија

Клучни карактеристики

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Скелетот
Бренд Име:
luxfacigoo
Број На Модел На:
N/A
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Други
Метали Тип:
Други
Функција:
Други

Слични производи во категоријата