• Неодамнешно
  • -49 %
1pcs 2.5 M Змија Нараквици Мажи Жени се Зголеми Златна Боја Единствен Синџир Накит 20cm Hummer Хривнија Тока

1pcs 2.5 M Змија Нараквици Мажи Жени се Зголеми Златна Боја Единствен Синџир Накит 20cm Hummer Хривнија Тока

DEN 144.00
DEN 281.76

Количината на стоката
Това е достапна


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
is_customized:
No
Бренд Име:
INALIS
Пол:
Жените
Број На Модел На:
18k златни нараквици
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
хривнија
Парична казна или Моден:
Моден
Еколошки Стандарди:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Употреба:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Н W:
9.6 G
Дијаметар:
20cm+5cm

Слични производи во категоријата