• Неодамнешно
  • -15 %
V. YA Мода Накит Мажите Додатоци од Нерѓосувачки Челик Силикони Нараквици Висок Квалитет на Крстот Црното Злато Боја Машки Шарм Алки

V. YA Мода Накит Мажите Додатоци од Нерѓосувачки Челик Силикони Нараквици Висок Квалитет на Крстот Црното Злато Боја Машки Шарм

DEN 174.00
DEN 204.48

Количината на стоката
Това е достапна


Во однос Дванаесет Соѕвездија,ве молиме кликнете на сликите за да се купи :
V. YA Мода Накит Мажите Додатоци од Нерѓосувачки Челик Силикони Нараквици Висок Квалитет на Крстот Црното Злато Боја Машки Шарм Алки
должина;205 MM
тежина;20g Други Стил:

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Магнет
Бренд Име:
V. YA
Број На Модел На:
мажите кожни нараквици.нараквици за мажи.Ретро 200MM Мрежа нараквици
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Силикони
Обликотшема:
Крстот
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Декорација
Стил 2:
висок квалитет на мажите нараквици
Ocation:
Крстот Црното Злато Боја Нерѓосувачки Челик хривнија мажи
Стилот 3:
класичен 205 MM Мрежа мажите накит
квалитет:
Крстот Црното Злато хривнија
Стилот 4:
шарм Крстот хривнија
Стилот 5:
Крстот хривнија за мажи
Стил 6:
205 MM Mens Нараквици
Стил 7:
Крстот не ' Рѓосувачки Челик хривнија за машки
Стилот 8:
Нерѓосувачки Челик Синџир Нараквици

Слични производи во категоријата