• Неодамнешно
  • -28 %
12pcs/многу (Мешани 6 стилови) на Нови стилови Bandanna Mandala Цвет Зен-Будизмот Слика Стакло Cabochon Време скапоцен камен Нараквици

12pcs/многу (Мешани 6 стилови) на Нови стилови Bandanna Mandala Цвет Зен-Будизмот Слика Стакло Cabochon Време скапоцен камен

DEN 443.00
DEN 614.40

Количината на стоката
Това е достапна


Стакло дијаметар : 2 CM
Материјал : стакло + алуминиумски
Мешани модели(исто така, Можете да изберете стил ви се допаѓа, ве молиме оставете порака по редослед)
Пакување : 1pc/opp

Клучни карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Должина:
16cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
лепак
Затворач Тип:
Hummer
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Jiangzimei
Функција:
измена

Слични производи во категоријата