• Неодамнешно
  • -45 %
RoyalBeier 12pcs/многу Мешани 18MM Цртан филм Разубават Dragonfly Круг Стакло Cabochon Snap Копчето Одговара DIY Жените Snap Нараквици KZ0805

RoyalBeier 12pcs/многу Мешани 18MM Цртан филм Разубават Dragonfly Круг Стакло Cabochon Snap Копчето Одговара DIY Жените Snap

DEN 132.00
DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна


Royal Beier 12pcs/многу Мешани 18 MM Цртан филм Разубават Dragonfly Круг Стакло Cabochon Snap Копчето Одговара DIY Жените Snap Нараквици KZ0805
Моделот: KZ0805
Количина : 12pcs/многу
Материјал : Стакло & Бакар
Само копчиња, без белегзија или Pendant ѓердан вклучени.

Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
KZ0805
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
ROYALBEIER
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Компатибилност:
Snap хривнија
Синџир Тип:
кожа хривнија
Функција:
snap накит
Бесплатни колокација:
рачно изработени diy
хривнија големина:
прилагодлив
Слободен колокација копчето :
Сопствен стил
Должина:
20.8mm
Одговара:
20mm Snap Хривнија/Snap Накит
КОЛИЧИНА:
12PCS/МНОГУ
Шема:
Леопард
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди

Слични производи во категоријата