• Неодамнешно
  • -20 %
Нова Мода за Мажи Машки Нерѓосувачки Челик со Силиконска Лента Синџир Линк Нараквици Црна Алка Накит за Подарок 8 @17 LXH

Нова Мода за Мажи Машки Нерѓосувачки Челик со Силиконска Лента Синџир Линк Нараквици Црна Алка Накит за Подарок 8 @17 LXH

DEN 155.00
DEN 193.44

Количината на стоката
Това е достапна

Нова Мода за Мажи Машки Нерѓосувачки Челик со Силиконска Лента Синџир Линк Нараквици Црна Алка Накит за Подарок 8 @17 LXH Опис : Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Стил : Корејски/Euramerican
Тип : Геометриска.
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик + Силикони
Должина : Околу. 21cm
Пакетот Вклучува : 1 x Хривнија

Клучни карактеристики

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Лесно-кука
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
luxfacigoo
Број На Модел На:
N/A
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Други
Функција:
Други

Слични производи во категоријата