• Неодамнешно
Pefect Среќен Роденден Подарок за Пријатели-Печат Пријателство Присутни

Pefect Среќен Роденден Подарок за Пријатели-Печат Пријателство Присутни

DEN 1195.20

Количината на стоката
Това е достапна


Опис
Цел≥Брод Виза Изразат Испорака(DHL/ФЕДЕКС/EMS/ARAMEX Бесплатен Превозот
За Нас
ние се наоѓа во меѓународната трговија стока град-Yiwu Град,Провинција Жеџијанг,Кина. Имаме голема географска предност.ние сме една фабрика, исто така,. Ние сме биле посветени на модата jewellry бизнис за повеќе од 10 години, ние, исто така може да прифати било обичај цел дизајни.
Испраќање Време : Обично 1 - денот на испраќањето, 2-денот на испраќањето, ве молиме видете секоја точка е специфична испраќање време.И за голема количина, ве молиме потврдете го со нас точниот испраќање време.
Производот се движи : смола алки,смола прстени,смола обетки,rhinestonestuds,studs,earrinnecklaces сетови,рачно изработени ѓердан сетови,акрилик накит,сребрен накит,кожни нараквици,се водат алки нараквици,нараквици за коса,игли за коса, канџи,hairbarrattes,итн. Ние и ветуваме на нудиме на нашите клиенти најдобри цени со најдобрите услуги и најдобрите производи. Клиенти satisfation е нашиот ПРВ приоритет.
Ве молиме donot двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл ќе usualy се одговори во рок од 24 часа. Ние се претпостави
"НИШТО НЕ Е НЕВОЗМОЖНО АКО КОМУНИКАЦИИ ЕДНИ СО ДРУГИ".

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Романтични
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Должина:
adjustable
Компатибилност:
no
Функција:
no

Слични производи во категоријата