• Неодамнешно
  • -49 %
Aismz Моделирање на Рака Латекс Половината Тренер Вест Половината Cincher Цврст Стомак Слабеење Мажите Половината Cincher Корсет Половината Стомак тело Shaper

Aismz Моделирање на Рака Латекс Половината Тренер Вест Половината Cincher Цврст Стомак Слабеење Мажите Половината Cincher Корсет

DEN 1028.00
DEN 2016.00

Количината на стоката
Това е достапна


Моделирање на Рака Латекс Половината Тренер Вест Половината Cincher Цврст Стомак Слабеење Машки Половината Cincher Корсет Половината Стомак тело Shaper
S : погоден за половината под 58-65cm
М : погоден за половината 65-72cm
L : погоден за половината 72-79cm XL : погоден за половината 79-86cm 2 XL : погоден за половината 86-93cm 3 XL : погоден за половината 93-100cm 4 XL : погоден за половината 100-107cm 5 XL : погоден за половината 107-114cm
100% СОСЕМА НОВ
Пол : мажи
Пакет Содржи : 1 Парче Корсет
Затворање : 3 куки & око затворање
Функција : намалување на стомак
'

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
AISMZ
Материјал:
Lycra,Најлон,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
АЗ-7079
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Shapers
боја:
Црна
Тип:
половината тренер
Стил:
Телото Shaper
функција 1:
моделирање на рака
Карактеристика 2:
слабеење корсет
функција 3:
Слабеење на појас
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.17kg (0.37lb.)

Слични производи во категоријата