• Неодамнешно
1pcs имајќи 6213 6213-M-C3 65x120x23 MOCHU Солидна месинг кафез Длабоко ритам топката лежишта Еден ред Висок Квалитет на лежишта

1pcs имајќи 6213 6213-M-C3 65x120x23 MOCHU Солидна месинг кафез Длабоко ритам топката лежишта Еден ред Висок Квалитет на лежишта

DEN 2040.00

Количината на стоката
Това е достапна


Солидна месинг кафез Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 6213-M-C3 Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 65 mm OD (надворешен дијаметар) : 120 mm Ширина/Висина/Дебелина : 23 мм Количина : 1 buc Еднаков : 6213 М Длабоко ритам топката лежишта се разноврсна,
авто-потпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,
внатрешниот прстени и топката кафез и собранија.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
6213-M-C3
Материјал:
Челик
Површина Грубост:
Ра 1.6
Бренд Име:
MOCHU
Капацитет На Моторот:
--
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта
Премази:
Имајќи

Слични производи во категоријата