• Неодамнешно
кина снабдувач на високо квалитетни серво волан пумпа одговара на BMW E46 328i 323i 320i 328ci 320ci 32411094965

кина снабдувач на високо квалитетни серво волан пумпа одговара на BMW E46 328i 323i 320i 328ci 320ci 32411094965

DEN 4080.00

Количината на стоката
Това е достапна


кина снабдувач на високо квалитетни серво волан пумпа одговара на BMW E46 328i 323i 320i 328ci 320ci 32411094965
Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : серво волан пумпа
Големина : стандард големина
Состојба : нова
ОЕМ БР. : 32411094965
За Возило Брендови/Модел : Одговара на BMW
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Сместување : "ФОЛКСВАГЕН" 6-М8
Појас макара : триаголен страната 41 MM
Во цевката : Сантана цевка 345 степени
Масло заеднички длабочина : М16.*1.5*10
Максимум притисок : 125 бар
Контрола на проток : 8.0-8.5 L/min
Апликација 3 (E46) 328 јас M52 B28 98/02 - 00/06 3 (E46) 323 i 3 (E46) 320 i 3 Купе (E46) 323 Ci M52 B25 (Vanos)99/04 - 00/09 3 Купе (E46) 328 Ci 3 Купе (E46) 320 Ci
Објектот Слики
Нашите Assemblying Линија
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Клучни карактеристики

Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
алуминиум, sintered алуминиум, железо
Објектот Должина:
20cm
Производителот Дел Број:
32411094965
Бренд Име:
gzwabo
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Ширина:
20cm

Слични производи во категоријата