• Неодамнешно
  • -28 %
18*48 мм лист во облик на ласерски злато или крем бела sequins 400 компјутери по многу за рачно изработени танцување облека, декорација

18*48 мм лист во облик на ласерски злато или крем бела sequins 400 компјутери по многу за рачно изработени танцување облека,

DEN 473.00
DEN 656.64

Количината на стоката
Това е достапна


Производи детали
400 компјутери по многу 18*48 мм лист во облик на ласерски злато или крем бела sequins paillettes за рачно изработени танцување облека, декорација
1). големина : 18*48 mm, 2 дупки : 1 mm
pls забелешка, крем бела покажува светкава сенка, а не чиста бела на површината
2). обичај услуга понудена
3). одобрението за промет на големо или во комбинација цел, pls ни испратите е-пошта
4). употреба : дома декорација, партија или фестивал забава, сјајот confetti, табела декорација, празник декорација или подарок, рачно изработени занаетчиски, танцување фустан и додатоци за декорација, итн
Забелешки :
1). Малку боја разлики се дозволени, бидејќи на различни серии.
2). Ве молиме да ги проверите големините внимателно, производи се земени во близина шут и светла средина.
3). Electroplating или бојосана бои може да биде исчезнат или лента поради триење.
4). Може да биде затемнет, бледнеат, слабо или деформира кога се изложени на киселина, алкално или греење ситуација за electroplating бои.
5). Оние во ПВЦ материјал се популарни оние кои во пазарот, ако се праша за киселина и алкално отпорност, отпорност на топлина, и еко-пријателски, ве молиме изберете МИЛЕНИЧЕ материјал.
Плаќање
Зачувам, Western Union или преведување
Одрекување : увозни даноци и царински давачки се купувачот одговорности.
Превозот
DHL, Fed Ex, EMS, ТНТ : 3 -16 дена;
e-Пакет : 5-27 дена;
Кина пост воздух mail : 15-90 дена.
Повратни информации
Добар квалитет, брза испорака, искрена служба, ние и ветуваме;
Мило да ви помогне во вашите дизајни и прекрасни производи.
За повратни информации
Задоволство : 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде многу ценета.
За било какви прашања : контактирајте со нас пред вашите повратни информации, ајде да се реши тоа.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Sequins
Дебелина:
0.3 mm
Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Помине Уметност
Обликот:
лист
Бренд Име:
houxiazhuke
Спецификација:
31-50mm
Број На Модел На:
лист
Функција:
Не-Нарушување
боја:
ласерски gold, крем бела
Обликот:
лист
Употреба:
облека, празнична, партија, настан материјали, танцување фустан декорација, итн

Слични производи во категоријата