• Неодамнешно
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Формалдехид сензор модул Електрохемиски сензор

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Формалдехид сензор модул Електрохемиски сензор

DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Теорија:
Тековната Сензор
is_customized:
Yes
Употреба:
Притисок Сензор
Материјал:
Метал
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
Сензор
Тип:
Влажност Сензор

Слични производи во категоријата