• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен Превозот!!! CJMCU-PCA9685 16-канал 12 Fm + I2C автобус PWM контролер серво управувач модул сензор

Бесплатен Превозот!!! CJMCU-PCA9685 16-канал 12 Fm + I2C автобус PWM контролер серво управувач модул сензор

DEN 203.00
DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна

Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо.

Клучни карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Влажност Сензор
Материјал:
полимер
Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
Нови

Слични производи во категоријата