• Неодамнешно
НОВ Воздушен Притисок сензор PT5-07M климатизација ладење притисок сензор

НОВ Воздушен Притисок сензор PT5-07M климатизација ладење притисок сензор

DEN 5760.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие трошоци се купувачот 's одговорност.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
jiaxinda
Број На Модел На:
PT4-07S Притисок сензор
Капацитет:
-0.8~7bar
Повратен Сигнал:
4~20mA
Течност температура опсег:
-40~ +100 степени целзиусови степени

Слични производи во категоријата