• Неодамнешно
  • -15 %
Eyelash четка за eyelash продолжување eyelash чешел веѓа четка веѓа чешел лактот маскара четка Козметички четка

Eyelash четка за eyelash продолжување eyelash чешел веѓа четка веѓа чешел лактот маскара четка Козметички четка

DEN 249.00
DEN 293.28

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Должина:
10pcs, 5pcs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
MISSLAMODE
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Број На Модел На:
Мис.la mode
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Количина:
5/10 компјутери по многу
Големина:
1lot
Лажни Трепки Стил:
Други

Слични производи во категоријата