• Неодамнешно
  • -20 %
10pcs/Set Убавина Про Pincel Maquiagem Комплет Алатка Фондацијата Сочинуваат Четка Поставите Шминка Четка Brochas Maquillaje

10pcs/Set Убавина Про Pincel Maquiagem Комплет Алатка Фондацијата Сочинуваат Четка Поставите Шминка Четка Brochas Maquillaje

DEN 180.00
DEN 225.60

Количината на стоката
Това е достапна


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
10pcs/Set Убавина Про Pincel Maquiagem Комплет Алатка Фондацијата Сочинуваат Четка Поставите Шминка Четка Brochas Maquillaje
100% Нов Бренд и Висок Квалитет
Боја : Виолетова/Црвена/Црна/Сина
Големина на : 15.5*12*1.4 cm

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Четка Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
DH87
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Големина:
15.5*12*1.4cm
Количина:
10pcs

Слични производи во категоријата