• Неодамнешно
  • -20 %
50 Пара mink трепките слободни прилагодите пакување лажни трепките 3d mink трепките private label eyelash продолжување шминка лажни трепки

50 Пара mink трепките слободни прилагодите пакување лажни трепките 3d mink трепките private label eyelash продолжување шминка

DEN 5184.00
DEN 6480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме да се обезбеди ПРАВО на превозот адреса.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и вашиот po#
3.Или можете да одберете да имате замена.(ОСВЕН НЕКОИ ЗЕМЈИ И APO/FPO
1. Па ве молиме обратете се до нас и ќе добиете ве молиме резултат!
. Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга.Ние само брод да се потврди цел адреса.Цел обработени навремено по плаќање верификација
2.
СОВЕТИ :
Доколку вкупната цена на вашата нарачка во рок од 3 долари, на следење на информации не може да се следи,бидејќи тоа не е се регистрирате.ви благодариме
3.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина
2.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се ) не како рекламира
Ако имате ејми проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, ни остави nagative повратни информации или отворете спорот не може да го реши проблемот.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Повеќе од 7 дена , НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
50 Пара mink трепките слободни прилагодите пакување лажни трепките 3d mink трепките private label eyelash продолжување шминка лажни трепки
Пакет се вклучени : 50 пара трепките со вашето лого
Како да се прилагодите на вашите приватни етикета ? Чекор 1 : Пратете ни го вашето барање за етикета, количина, стил на трепките и превозот метод Чекор 2 : Ние ќе потврди цената на превозот начинот и времето за производство со Чекор 3 : Ако сите работи надвор и ние ќе ви испратиме примерок (слика на тоа како вашето лого изгледа,ние не печати тоа надвор за едно парче ) Чекор 4 : Ставете цел и да платат за тоа, Чекор 5 : ставете ги во производство Step6 : Испрати парцела
Забелешка : ве Молиме испратете вашите приватни етикета во документ имаме големо цена за околу 1000 парови Минимум Цел Количество : 50 пара секој стил ! не прифаќајте микс цел !! можете да изберете удари со камшик во нашата продавница да се стави во овој случај и да ги испечатите вашите етикетата
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
SHIDISHANGPIN
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Количина:
50 пара секој стил
Број На Модел На:
нови пристигнување
Големина:
private label
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Име:
Лажни трепки,лажни трепки mink
Случај:
транспарентен случај со црна дното
СЛУЧАЈ ГОЛЕМИНА:
11cm*5cm*1.4 cm
Функција:
Мека,Природни,Еднократно,Дебели,Лесно да се Носат
Клучни зборови:
3d mink трепките,mink трепките,лажни трепки,mink трепките,
Материјал:
3D Mink удари со камшик
Трепките должина:
се распрашува со нас
Тема:
Private Label / прилагодите пакување
логото:
DIY/Како слика

Слични производи во категоријата