• Неодамнешно
  • -15 %
Висок Квалитет Шминка Четки Професионални Веѓа Brusher Трепките Четка Алатка Убавина Алатки Вештачки Влакна Бесплатен Превозот

Висок Квалитет Шминка Четки Професионални Веѓа Brusher Трепките Четка Алатка Убавина Алатки Вештачки Влакна Бесплатен Превозот

DEN 155.00
DEN 181.92

Количината на стоката
Това е достапна

Висок Квалитет Шминка Четки Професионални Веѓа Brusher Трепките Четка Алатка Убавина Алатки Вештачки Влакна Бесплатен Превозот Предмет тип : веѓа четка Четка материјал : вештачки влакна Рачка материјал : дрвена рачка Боја : црна Големина : 15 cm Тежина : 10g Превозот : 1.Наредби за помалку од $5, ќе се пратени од Кина Пост Воздух Mail (whithout транспорт број)не следење на информациите. 2.Мешани цел над $5 долари, ќе испрати од Кина Пост воздух пошта (со превоз број), можете да ги пратите на стоки. 3.Ако не сте добиле стоката во заштита дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги врати вашите пари, во рок од 7 дена ќе добие, ве молиме да бидете трпеливи ако не знаете наплата програма,ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
15 cm
Четка Материјал:
Волна, Влакна,Синтетички Влакна
Рачка Материјал:
Дрво
Се Користи Со:
Трепките
Број На Модел На:
shty-G412
Количина:
1 buc
Објектот:
трепките четки
Qantity:
1 buc
боја:
Црна
Рачка Материјал:
Дрвена рачка
Четка Материјал:
Вештачки влакна
bursh коса lenght:
1cm
Функција:
шминка четки, веѓа,eyelash четка
Материјал:
дрвени и пластика

Слични производи во категоријата