• Неодамнешно
VERONNI Козметика четки Природни Бамбус се справи со Шминка четки 11pcs алатки за Лице Сенки пад на превозот

VERONNI Козметика четки Природни Бамбус се справи со Шминка четки 11pcs алатки за Лице Сенки пад на превозот

DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна


VERONNI Козметика четки Природни Бамбус се справи со Шминка четки 11pcs алатки за Лице Сенки пад на превозот
Превозот
>Ние брод на светот, освен APO/FPO .
>Сите предмети ќе брод во рок од 48 часа од EMS, DHL,Хонгконг Пост,Кина, Воздухот Пост со следење на број.
>Ние обично го обележите вашето парцели како подарок, на ниската цена.
>Увозни давачки,даноци,цени не се вклучени во точка цени или превозот надомест.
Гаранција
>Сите предмети се продава од нас се Сосема Нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
>Ако овој објект е неисправен по приемот, ќе има 7 дена за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката. (И сите оригинални предмети неоштетени треба да биде во ре-saleable состојба како пристигна).
ВРАЌАЊЕ ИНСТРУКЦИИ
Ве молиме следете го упатството подолу за да го процесот на враќање :
1.Ве молиме ни e-mail и да ја објасни причината за враќање на редот.
2.Ние ќе евалуација вашата состојба, и ако ви се врати е одобрен, ние ќе издаде вас.
3.И-мејл одговор ќе бидат испратени до вас, без разлика дали вашето враќање е одобрена или одбиена.
4.Ако вашето враќање е одобрен, ве молиме да се печати копија од e-mail одговор и да се вклучи со вашиот пакет назад.
5.Откако пакетот е назад, нашите инспекторот ќе проверка за да бидете сигурни дека објектот е во оригиналната состојба.
6.Кога инспекторот одобри враќање, ние ќе процесот на наплата во рок од 24hours.
За нас
Ние се специјализираат во електронски производи и прибор за продажбата, со над 3 години искуство во e-трговија , ние може да стане вашиот најголем доверливи производители од тебе, нудејќи супериорна шопинг искуство, брза испорака и добра услуга на клиентите.
> Нашиот производ линија вклучува Безбедност Мониторинг, бренд слушалки,таблет компјутер, за iphone додатоци и многу други дигитални објекти.
>Одлична услуга е достапна преку e-mail и онлајн разговор за време на работни дена за да се осигура вашата најголема сатисфакција.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Количина:
11pcs
Големина:
20*12*3.5CM
Број На Модел На:
бамбус
Бренд Име:
Veronni
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Рачка Материјал:
Дрво
Се Користи Со:
Сенката За Очи
Материјал:
бамбус
Објектот:
Бамбус Шминка четки

Слични производи во категоријата