• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Toaster 6 парче toaster Комерцијална Употреба 6-Slicer Електрични Леб Toaster Машина 220v 1pc

Нерѓосувачки Челик Toaster 6 парче toaster Комерцијална Употреба 6-Slicer Електрични Леб Toaster Машина 220v 1pc

DEN 6000.00

Количината на стоката
Това е достапна


Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовладува.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.35 kg
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Нерѓосувачки Челик Toaster 6 парче toaster Комерцијална Употреба 6-Slicer Електрични Леб Toaster Машина 220-240v 1pc на Производот покажува
Производ параметри :
Име : Toaster
Модел : ETS-6
Производот број : GL0732
Напон : 220-240v
Моќност : 1800w
Прилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагоди
Дали прашина маска : Никој
Со или без скара : Никој
Времето партер : 5
Леб Создателот Категории : Toasters
Карактеристики : печење, греење, одмрзнување
Карактеристики : Ефикасно брзина печење
Температурата опсег : 50-260 степени
Тежина : околу 6.

Клучни карактеристики

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Нема. на Парчиња:
6
сертификација:
CE
Број На Модел На:
ETS-6
Заменлив Плочи:
toaster
Моќност (W):
1800w
Напон (V):
220-240V
Функција:
Други
Име:
toaster
Модел:
ETS-6
Напон:
220-240v
моќност:
1800w
Број На Производ:
GL0732
Прилагодете опрема:
5 датотеки може да се прилагоди
Дали прашина маска:
no
Со или без скара:
no
Времето тезги:
5
Карактеристики:
Печење, греење, одмрзнување

Слични производи во категоријата