• Неодамнешно
  • -10 %
168cm Живот Големина Големи Гради Секс Кукла Орален Возрасни Силикони Љубовта Кукла За Мажи Со Скелет Секси Играчки Вештачка Вагина Пичка

168cm Живот Големина Големи Гради Секс Кукла Орален Возрасни Силикони Љубовта Кукла За Мажи Со Скелет Секси Играчки Вештачка

DEN 33696.00
DEN 37440.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ако ви требаат повеќе фотографии ,pls љубезно ве молиме да ни ги испратите пораки
Ние ветувања : ќе добиете 100% исто како подолу на слика кукли.
Висина : 168cm | 5ft5"
Целосна Биста : 88 cm | 34.6"
Половината : 56 см | 22"
Колковите : 89 cm | 35"
Тежина : 38kg | 83.7 lbs
Под Биста : 65 cm | 25.6"
Вагинален Длабочина : 17 cm | 6.7"
Аналниот Длабочина : 16 cm | 6.3"
Орална Длабочина : 12cm | 4.7"
Арм Должина : 59 cm | 23.2"
Рамо Ширина : 37cm | 14.6"
Нога Должина : 90cm | 35.4"
Нога Должина : 21cm | 8.3"
Артикулирани метален скелет и направени на цврсти и меки TPE

Клучни карактеристики

Големина:
Can stand foot, Can not stand foo
боја:
Кафеава кожа, Природна кожа, Бела кожа, кожа исто како и фотографии
Тип На Објект:
Секс Кукли
Материјал:
100% TPE со метален скелет
Бренд Име:
QueenYeahSD

Слични производи во категоријата