• Неодамнешно
  • -10 %
НОВИ 157cm Целосна Силикони Секс Кукла Со Огромен Круг Задник Lifelike Љубов Кукли Реални Сексуални Анален Вагината Орален Секси Играчки

НОВИ 157cm Целосна Силикони Секс Кукла Со Огромен Круг Задник Lifelike Љубов Кукли Реални Сексуални Анален Вагината Орален Секси

DEN 36288.00
DEN 40320.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ако ви требаат повеќе фотографии ,pls љубезно ве молиме да ни ги испратите пораки
Ние ветувања : ќе добиете 100% исто како подолу на слика кукли.
Висина : 157cm/ 5ft 1"
Целосна Биста : 90 cm / 35.4"
Половината : 50cm / 20.5"
Колковите : 110 cm / 44.3 "
Тежина : 39.9 kg / 88lbs
Вагинален Длабочина : 18cm/7.1"
Аналниот Длабочина : 17cm/ 6.7"
Орална Длабочина : 15cm / 5.9"
Арм Должина : 64cm/25.2
Артикулирани метален скелет и направени на цврсти и меки TPE

Клучни карактеристики

Големина:
Standing foot, Can not stand foot
боја:
Кафеава кожа, Природна кожа, Бела кожа, кожа исто како и фотографии
Тип На Објект:
Секс Кукли
Материјал:
100% TPE со метален скелет
Бренд Име:
QueenYeahSD
Број На Модел На:
157cm/ 5ft 1+главата#30

Слични производи во категоријата