• Неодамнешно
  • -10 %
МЕТАЛ CUTTING УМИРА 3pcs DIY Бележник албум ХАРТИЈА, ЗАНАЕТ втиснување stencils образец љубов поздрав картичка рамка правоаголник машина

МЕТАЛ CUTTING УМИРА 3pcs DIY Бележник албум ХАРТИЈА, ЗАНАЕТ втиснување stencils образец љубов поздрав картичка рамка правоаголник

DEN 127.00
DEN 140.64

Количината на стоката
Това е достапна

МЕТАЛ CUTTING УМИРА 3pcs DIY Бележник албум ХАРТИЈА, ЗАНАЕТ втиснување stencils образец љубов поздрав картичка рамка правоаголник машина Нов Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 8.4*13.3 5.5 cm*7,6 cm љубов 4.2*6.1 cm 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
D139

Слични производи во категоријата