• Неодамнешно
  • -8 %
1 Сет 0-9 Броеви Метал Cutting Умира Stencils DIY Втиснување Scrapbooking Декоративни Хартија Картичка Занает

1 Сет 0-9 Броеви Метал Cutting Умира Stencils DIY Втиснување Scrapbooking Декоративни Хартија Картичка Занает

DEN 110.00
DEN 119.52

Количината на стоката
Това е достапна

1 Сет 0-9 Броеви Метал Cutting Умира Stencils DIY Втиснување Scrapbooking Декоративни Хартија Картичка Занает
Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Сечење Умира Големина : 2.6*2cm/2.5*1.3 см Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
d010

Слични производи во категоријата