• Неодамнешно
26pcs/Set New English Писма Азбука Метал Cutting Умира Матрицата за DIY Scrapbooking Фото Албум Хартија Картички Декоративни Занаети

26pcs/Set New English Писма Азбука Метал Cutting Умира Матрицата за DIY Scrapbooking Фото Албум Хартија Картички Декоративни

DEN 350.40

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 26pcs/Set Материјал : Јаглероден челик Целата Големина : Прибл. 14.7x11.8cm Еден Големина : Прибл. 2x2.3cm Боја : Сребро како што е прикажано Дизајн : англиски Букви A-Z Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см
Пакет се вклучени : 1 x Сечење Умира Матрицата

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CYFUN ДИЗАЈН
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
Метал Cutting Умира

Слични производи во категоријата