• Неодамнешно
4pcs / Блескав песок чекан свадба партија флеш реквизити флеш корисна играчка звук навива материјали атмосфера играчки бесплатен превозот

4pcs / Блескав песок чекан свадба партија флеш реквизити флеш корисна играчка звук навива материјали атмосфера играчки бесплатен

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако објектот е во вашиот
поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ
ЗАМЕНА за вас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објект во нејзината оригинална
состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот
и Продавачот ја откажете трансакцијата од aliexpress. Време На Испорака :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или
негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации
е многу важно. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со
превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Пакет Листата : 4 парчиња
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
.00 /барел 4pcs / Блескав песок чекан свадба партија флеш реквизити флеш корисна играчка звук навива материјали атмосфера играчки бесплатен превозот Детали за Производот : Боја : Случајни мешани влакна Материјал : Пластични Големина : 15cm * 6cm Тежина : 27g Пакување : Индивидуално спакувани производ прирачник : Вграден блиц топката + ББ школки, автоматски прекинувач, таа автоматски ќе светат во замав песок чекан време. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

боја:
Случаен мешани влакна
Повод:
Блескав Време:
5 - 8 часа
Број На Модел На:
SC1263
Бренд Име:
SHICAI
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
4pcs
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Стапче & Оружје

Слични производи во категоријата