• Неодамнешно
  • -10 %
2018 60pcs/многу Цртан филм Делфин љубов Срцето светне LED Трепка Ѓердан Приврзоци Запалено Играчки Партија Сјај Свадба Оркестарот топла продажба

2018 60pcs/многу Цртан филм Делфин љубов Срцето светне LED Трепка Ѓердан Приврзоци Запалено Играчки Партија Сјај Свадба Оркестарот

DEN 3024.00
DEN 3360.00

Количината на стоката
Това е достапна

2018 60pcs/многу Цртан филм Делфин љубов Срцето светне LED Трепка Ѓердан Приврзоци Запалено Играчки Партија Сјај Свадба Оркестарот топла продажба на Производи Детали : име на Производ : LED светло до ѓердан тежина : 28g Материјал : Пластични Бои : multicolor Led time : 12-48hours пакет се вклучени : 60pcs/многу led ѓердан Димензии : должина околу 28cm Pendant Големина околу 4*4cm Стил е испратен од страна на Случајни 2 поставки : On-Off(бавно флеш), Вклучувајќи батерија : копчето Батерии вклучени внатре Соодветна за публиката : Една големина одговара за повеќето возрасни и деца. Погодна за отворен и затворен, смешно светлина-up подарок играчка за деца. Повод : може да се користи во диско клубови,бар,забава,одмор,прослави,Родендени партија,божиќ,ноќта на вештерките или други лица корист. 2018 60pcs/многу Цртан филм Делфин љубов Срцето светне LED Трепка Ѓердан Приврзоци Запалено Играчки Партија Сјај Свадба Оркестарот топла продажба 2018 60pcs/многу Цртан филм Делфин љубов Срцето светне LED Трепка Ѓердан Приврзоци Запалено Играчки Партија Сјај Свадба Оркестарот топла продажба 2018 60pcs/многу Цртан филм Делфин љубов Срцето светне LED Трепка Ѓердан Приврзоци Запалено Играчки Партија Сјај Свадба Оркестарот топла продажба

Клучни карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Ѓердан
Број на Компјутери:
60pcs
Број На Модел На:
PTL3005*60
Блескав Време:
20 куќа
Бренд Име:
CNOKYHOUSE

Слични производи во категоријата