• Неодамнешно
  • -25 %
Нови Пристигнување 12pcs Висок Квалитет на LED Блиц врвката за на појас Спортски Работи Безбедност Рефлексивни Рака Хривнија Armband Ноќ Работи Реквизити

Нови Пристигнување 12pcs Висок Квалитет на LED Блиц врвката за на појас Спортски Работи Безбедност Рефлексивни Рака Хривнија

DEN 900.00
DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна


Нови Пристигнување 12pcs Висок Квалитет на LED Блиц врвката за на појас Спортски Работи Безбедност Рефлексивни Рака Хривнија Armband Ноќ Работи Реквизити
Опис :
Големина : 35cm x 2.5 cm
Вклучете Кутија : 3.5 х 2.5 цм
КУКА & ЈАМКА Димензии : 12cm x 2.5 cm
Прилагодливи степен : 27cm-31cm
Батерија : вклучени
Мулти Бои led светла, практични и кул да се вооружи се кога се движат.
Магијата на рака затворање, лесен и удобен за носење и да ги отстраните.
Можат да бидат врзани околу вашиот зглоб, рака, нога
Четири начини, најдобро одговара на вашите барања.
Одлично за надворешна спорт, ноќно трчање, големи фестивал партија, концерт, промоција итн.
Пакетот вклучува : 12 парчиња/многу
Нови Пристигнување 12pcs Висок Квалитет на LED Блиц врвката за на појас Спортски Работи Безбедност Рефлексивни Рака Хривнија Armband Ноќ Работи Реквизити
Нови Пристигнување 12pcs Висок Квалитет на LED Блиц врвката за на појас Спортски Работи Безбедност Рефлексивни Рака Хривнија Armband Ноќ Работи Реквизити
Нови Пристигнување 12pcs Висок Квалитет на LED Блиц врвката за на појас Спортски Работи Безбедност Рефлексивни Рака Хривнија Armband Ноќ Работи Реквизити

Клучни карактеристики

боја:
Мулти, Портокалова, Црвена, Сина, Зелена, Жолта, Розова
Повод:
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Закачам
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PTL5002*12
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Број на Компјутери:
12pcs
Блескав Време:
20-24 часа

Слични производи во категоријата