• Неодамнешно
3pcs / Прозрачна мрежа топката танц партија концерт бар реквизити флуоресцентни декоративни LED флуоресцентни очила бесплатен превозот

3pcs / Прозрачна мрежа топката танц партија концерт бар реквизити флуоресцентни декоративни LED флуоресцентни очила бесплатен

DEN 360.00

Количината на стоката
Това е достапна


3pcs / Прозрачна мрежа топката танц партија концерт бар реквизити флуоресцентни декоративни LED флуоресцентни очила бесплатен превозот Детали за Производот : Боја : Случајни мешани влакна Материјал : Пластични Големина : 14.5 CM * 7 CM Тежина : 30g Опис : Овој производ користи три копчето батерии, одржлив ПРЕДВОДЕНА од 4-8 часа s. Пакет Листата : 3 еез

Клучни карактеристики

боја:
Случаен мешани влакна
Повод:
Блескав Време:
5 - 8 часа
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Број На Модел На:
SC0667006
Бренд Име:
SHICAI
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
3pcs

Слични производи во категоријата