• Неодамнешно
2018 Мода Еден Пар Светилка LED Прозрачна Nunchakus Шарени Led Светло Фаза Настапи Покажуваат Стапче Led Стап

2018 Мода Еден Пар Светилка LED Прозрачна Nunchakus Шарени Led Светло Фаза Настапи Покажуваат Стапче Led Стап

DEN 2352.00

Количината на стоката
Това е достапна

Зелена околу 90 секунди да се движат на крајот на преземање е завршена. · Кликнете Timesend започнете со преземање време на податоци. · Внесување на текст за да генерира слика датотека со податоци и пат. Забелешка : даунлоадирањето време, ќе има почеток usb трепкачки светла беа на модул за 7 секунди време за даунлоадирање на податоци е завршено. · Текст време датотека со податоци и на патот да биде генерирана. Вие не треба да излезете POI софтвер за уредување на слики. · Одберете COM порта и кликнете open за да го Отворите · Кликнете Picfile, изберете Open подготви слика датотека со податоци што треба да се даунлоадира. · Двоен-клик на точки од интерес да внесете слика-уредување на софтвер. · Кликнете Picsend започнете со преземање слика податоци. Answer : ___________________________ Note : слика симнување, таму ќе биде почеток usb модул индикаторот трепка за меморија формат, има зелено светло да се движи околу 25 секунди по прачки, укажуваат на тоа дека податоците се преземени во. Се подготват доволно слика материјал. (Ако оперативниот систем на компјутерот е win7 win8 предлогот Работи како администратор) · Промена на сликата и прикажување на времето. (Ако оперативниот систем на компјутерот е win7 win8 предлогот Работи како администратор) · Поврзете го кабелот за податоци, вклучување на моќ прачки. · Ако имате за да ги измените генерирани од други збирки на податоци, повторете 2. Промена · Кликнете на преглед прозорец можете да го видите бројот на секоја слика поединечно прикажува еднаш, до последниот.6 може да ја преземете комплетната податоци на различни прачки. · Кликнете Timefile, изберете Open подготовка време за да даунлоадирате датотеки со податоци. Во ова време на сликата датотеки со податоци и датотеки со податоци автоматски генерирани. Конечно, се сеќавам о кликнете Затвори за да излезете од програмата пред. Повторете да 3.
Програма за даунлоадирање на Податоци процес
1. Двоен-клик POICOMM внесете податоци даунлоадирате софтвер. Ако процесот на конверзија, компјутерот има повремени картичка машина феномен, може да се ре-конвертира да се генерираат.

Клучни карактеристики

Повод:
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Блескав Време:
1 час
Број На Модел На:
lednunchakus14
Производи име :
LED Nunchakus , ПРЕДВОДЕНА стапови
Извор на светлина:
LED
Led боја:
Corful
Стап големина на:
За 25cm
Стап количина :
Еден Пар
Батеријата:
2 парчиња CR2032
Контрола:
Префрлете

Слични производи во категоријата