• Неодамнешно
АА Батерија Управувана led string светлина 3M 30leds водоотпорен Надворешна употреба партија декорација светла за свадба партија декорација

АА Батерија Управувана led string светлина 3M 30leds водоотпорен Надворешна употреба партија декорација светла за свадба партија

DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна

Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот : 1.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Можете да се врзуваат и поклопецот до случаен да се прават форми.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.4 mm Жица Должина : 300cm, 3 Meter, 10ft Сијалица Простор : 10см, 4inch Батеријата Модел : 3 x AA Батерии ( Не се Вклучени ) Вклучени Батерии : Нема Батеријата може да се замени : Да Работи Време : Повеќе од 48hrs
Пакет се Вклучени : 1 x 3м 30 led диоди string Сребро Бакарна Жица LED светло ( Батерии Не се вклучени )
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Спецификација на производот : Име на Производ : LED Бакарна Жица String Lights LED Бои : Црвена, жолта, сина, зелена, бела, топло бела, розова, виолетова Жица Боја : Сребрена (уредувачки) Жица со Дијаметар : 0.

Клучни карактеристики

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Беж, Розова
Повод:
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Блескав Време:
мешавина
Бренд Име:
KITOSUN
Име:
АА Батерија Управувана led string светлина
LED Проред:
10CM , 4inch
вкупна должина:
10ft , 3M
Тип На Батерија:
3AA Батерии(не се вклучени)
LED Сијалица големина:
3-4MM , Солза Форма, Forst
Жица боја:
сребрена боја
Повод:
свадба партија декорации

Слични производи во категоријата