• Неодамнешно
100 компјутери/многу led прст светлина 4 боја ласерски прст светилка светлина за партија. роденден,Chistmas ЛАЈТ ПРСТИ МОМЧИЊА ДЕВОЈЧИЊА ИГРАЧКА ЗАБАВА

100 компјутери/многу led прст светлина 4 боја ласерски прст светилка светлина за партија. роденден,Chistmas ЛАЈТ ПРСТИ МОМЧИЊА

DEN 792.00

Количината на стоката
Това е достапна

Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.5 цм,Дебелина 1.
Превозот :
1.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .5 g Пакет : 100pcs/многу за една боја или мешана боја Батерија Тип : 3 x AG13 Батеријата replaceabe : YES Пакет се Вклучени : 100 x LED Прст Партија Светлина Батерии вклучени

Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.2 см Тежина : 0.
100 компјутери/многу led прст светлина 4 боја ласерски прст светилка светлина за партија. роденден,Chistmas ЛАЈТ ПРСТИ МОМЧИЊА ДЕВОЈЧИЊА ИГРАЧКА ЗАБАВА Спецификација за Производ : Мини LED Прст светлина за Занаети е прекрасна декорација за Божиќ, ноќта на Вештерките, за Нова Година, за денот на Вљубените и било фестивал! Украсете го вашиот страни и KTVs со убава светла Име на Производ : LED Прст светлината LED Бои : Бела,Црвена,Сина,Зелена,Една боја,Не флеш Димензии : Должина 4cm,Ширина 1.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.

Клучни карактеристики

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Велигден
Број На Модел На:
ST-FGL
Бренд Име:
KITOSUN
Блескав Време:
6hours
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Име:
led прст светлина
боја:
Бело, Сино, Зелено, Црвено
Повод:
КТВ Партија покаже светлина
Тип:
свадба Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Хаваи Серија
Спецификација:
0.7-0.9M

Слични производи во категоријата