• Неодамнешно
  • -20 %
72 Бои, УВ Гел Акрилик Прашина Сјајот во Прав Помине Уметност Совети Декорација Постави Алатка за 3D Совети Декорација на Нокти Помине Уметност Алатки

72 Бои, УВ Гел Акрилик Прашина Сјајот во Прав Помине Уметност Совети Декорација Постави Алатка за 3D Совети Декорација на Нокти

DEN 597.00
DEN 746.40

Количината на стоката
Това е достапна

(Нова превозот надомест ќе се применува за разменување на предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес.
- Превозот надомест е неповратни. Ние не може да гарантира за време на испорака опсег ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови.
- За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Ние не може да гарантира за време на испорака опсег ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ќе ни биде мило да го стори истото за вас.
- За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС.
Може да се носи на лицето ад тело!
Исто така може да додадете на врвот на вашиот сенката за очи и осветлувајќи твоите очи!
Направи вашите нокти очите и блеснаа и додадете сјајна боја на вашата шминка!
НА ТРОШОЦИ ЗА ПРОДАЖБА!!!!!!
PLS СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕБИ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКА
Пакет се вклучени :
72 боја, Сјај во Прав
- Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата предмети кога се примени.
72 Бои, УВ Гел Акрилик Прашина Сјајот во Прав Помине Уметност Совети Декорација Постави Алатка за 3 D Совети Декорација на Нокти Помине Уметност Алатки
Опис :
100% Сосема нов во трговијата на мало пакет
Сјајот на Прашина, Прав во 72 различни бои
Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
NA260
Материјал:
glitter
Количина:
6pack/многу
НЕТО-WT.:
420g

Слични производи во категоријата