• Неодамнешно
  • -25 %
2018 нови девојки сандали принцеза детски чевли мода девојки лето поврзана лак чевли на децата мека сандали големина 21-30

2018 нови девојки сандали принцеза детски чевли мода девојки лето поврзана лак чевли на децата мека сандали големина 21-30

DEN 360.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6.5, 7.5, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Горниот Материјал:
Синтетички
Декорација:
Bowtie
Обвивка Материјал:
Синтетички
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Пета Тип:
Плоштад пета
Кожа Стил:
Мека Кожа
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Форма:
Конус Потпетици
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Слични производи во категоријата