• Неодамнешно
  • -30 %
Анти Волкот Алармот, Женски Само-Одбрана Оружје, Студент Девојка Повик Уред, Самоодбрана Опрема, Анти Волкот Алатка

Анти Волкот Алармот, Женски Само-Одбрана Оружје, Студент Девојка Повик Уред, Самоодбрана Опрема, Анти Волкот Алатка

DEN 470.00
DEN 672.00

Количината на стоката
Това е достапна


Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.Превозот цена не вклучува било inport даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака.Ние ќе се потрудиме ro решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Клучни карактеристики

боја:
Сина, Розова
Број На Модел На:
Зајакот Јајца
Место на Потекло:
шенжен

Слични производи во категоријата