• Неодамнешно
  • -20 %
Најлон Отворено Машки Mutifunctional Спортска Торба Мажите И Жените Фитнес Рамо Салата Торба Топла Обука Женски Јога Duffel Торба не Мат

Најлон Отворено Машки Mutifunctional Спортска Торба Мажите И Жените Фитнес Рамо Салата Торба Топла Обука Женски Јога Duffel Торба

DEN 516.00
DEN 644.16

Количината на стоката
Това е достапна


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Спецификации :
Боја : Како на сликата прикажани
Количина : 1 јога торба само
Материјали : Најлон

Клучни карактеристики

Тип на спорт:
Фитнес
Бренд Име:
CQC
Материјал:
Најлон
Капацитет:
Помалку од 20L

Слични производи во категоријата