• Неодамнешно
  • -40 %
Aosbos Цртан филм Термички Изолирани Ручек Кеси за Студентите Девојки Симпатична Бенто Торба Храна Организатор Кутија Мало Девојче Пренослива Торба Ладилник

Aosbos Цртан филм Термички Изолирани Ручек Кеси за Студентите Девојки Симпатична Бенто Торба Храна Организатор Кутија Мало Девојче

DEN 518.00
DEN 863.04

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа им помага да ја одржите храната топла(или ладно) кога ќе излезе, кој е многу удобен.
ПРАШАЊА и одговори П : Како можам да платам за цел? О : за Да платат за вашата цел на Ali Express, ве молиме следете ги чекорите подолу : (1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето (2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница П : Како не Ali Express заштита на моите исплати? A : Плати безбедно со вашата кредитна картичка без да ги изложиме ги вашите детали. Ви благодариме. Се надевам дека ќе имате среќен шопинг во нашата продавница. Можете да ги пратите вашите цел на превозот веб-страницата на друштвото со следење на број предвидени. Ние ќе плати за испорака надоместок, доколку постои било каков квалитет или погрешно испраќање објекти.5*23cm(L*W*H)
Тежина : 0.
Производ Инфо : )
Бренд : Aosbos
Материјал : Платно,Алуминиум
Големина : 21*11.
Повратни информации 1.
За детали, ве молиме погледнете на производ слики како што е прикажано во следнава. П : дали постои следење на број на мојата цел? A : Да,ние брод секоја цел со своите следење на број, и можете да го видите на пратката статусот на вашиот Aliexpress Сметка или од други соодветни веб-сајт. Поради различни компјутерски екран екранот или други причини, не може да биде малку боја разлика, но ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики. П : Како можам да ги пратите мојата цел? A : Откако ќе брод вашата нарачка, следење на број ќе се генерира. Ние можеме да се осигура дека нашите производи се внимателно проверени пред превозот . Се надеваме дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди оценка, додека да се добијат производи. Оваа нова пристигнување ручек торба е пространа и исклучителна, погоден за вас да се приспособат на различни видови на храна и грицки. Влезете во мојот Alibaba, и да видат следење детали во трансакции. Ви благодариме.
Aosbos Цртан филм Термички Изолирани Ручек Кеси за Студентите Девојки Симпатична Бенто Торба Храна Организатор Кутија Мало Девојче Пренослива Торба Ладилник
Драги мои ценети купувачи, добредојдовте на нашата продавница. Вашите трансакции се секогаш гарантира со Ali Express.

Клучни карактеристики

Материјал:
Платно
Бренд Име:
Aosbos
Број На Модел На:
80081010706EY
Тип:
2 Лица
Материјал Состав:
Платно,Алуминиум
Големина:
21*11.5*23cm(L*W*H)
Тежина:
0.17kg
Пол:
Жени, Девојки, Студентите
боја:
кафе, зелена, сива, розова, небото сино

Слични производи во категоријата