• Неодамнешно
  • -18 %
Лето Новороденче Девојки Флорални Romper Jumpsuit Памук Sunsuit Деца Девојка од Еден Парчиња Облека, Облека 0-18 МИЛИОНИ

Лето Новороденче Девојки Флорални Romper Jumpsuit Памук Sunsuit Деца Девојка од Еден Парчиња Облека, Облека 0-18 МИЛИОНИ

DEN 202.00
DEN 246.24

Количината на стоката
Това е достапна


ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Пакет се вклучени : 1x Romper
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 38 cm 24 см 0-6 Месеци 80 41 см 25 см 6-9 Месеци 90 44 cm 26 cm 9-12 Месеци 100 47 см 27 см 12-18 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Ви благодариме. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
На 13-Април-17 во 05 : 09 : 16 EDT, продавачот додадени следните информации :
.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Девојки Флорални Romper
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
бебе девојки облека
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Слични производи во категоријата