• Неодамнешно
  • -15 %
2018 Бебе Rompers Лето Бебе Девојка Облека Солидна Бебе Облека Roupas Bebe Новородено Бебе Облека Jumpsuits Бебе Девојка Костим

2018 Бебе Rompers Лето Бебе Девојка Облека Солидна Бебе Облека Roupas Bebe Новородено Бебе Облека Jumpsuits Бебе Девојка Костим

DEN 352.00
DEN 414.24

Количината на стоката
Това е достапна


Ви благодариме за вашиот разбере.

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Петар пан Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Spandex,Памук
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
YiErYing
Број На Модел На:
бебе бебе
Материјал Состав:
Памук,Spandex
Функција:
меки и удобни
Сезоната:
Лето,Есен,Пролет
Возраст:
0-18 месец
бебе romper:
бебе jumpsuit
новороденче облека:
бебе облека
бебе девојка облека:
бебе девојка romper
бебе костим:
лето бебе облека

Слични производи во категоријата