• Неодамнешно
  • -5 %
2018 Нови Господин Стил Бебе Romper Бебе Момче Облека Децата Долги Ракави Облека Новороденче Момче Romper Памучна Облека

2018 Нови Господин Стил Бебе Romper Бебе Момче Облека Децата Долги Ракави Облека Новороденче Момче Romper Памучна Облека

DEN 460.00
DEN 484.32

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[size]-[9999]
Мерење Во CM Големина на Градите на Тело, Должина на Телото Висина 3 M 25*2 50 52 - 58 6 M 26*2 53 59 - 65 12 M 27*2 58 66 - 72 18 МИЛИОНИ 28*2 63 73 - 79 24 M 29*2 68 80 - 89
Мерење Во Инчи Големина на Градите на Тело, Должина на Телото Висина 3 M 9.8 19.7 20.5 - 22.8 6 M 10.2 20.9 23.2 - 25.6 12 M 10.6 22.8 26.0 - 28.3 18 МИЛИОНИ 11.0 24.8 28.7 - 31.1 24 M 11.4 26.8 31.5 - 35.0

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
OrangeMom
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Геометриски
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата