• Неодамнешно
dd1-1 тенк гума, пластични песна

dd1-1 тенк гума, пластични песна

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна


1 buc песна за DD1-1
Напомена : оваа песна е за овој резервоар покажува подолу

Клучни карактеристики

Тип:
Резервоар
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Бренд Име:
SINONING
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата