• Неодамнешно
  • -19 %
Тактички 4-16x42SFIRF Пушка Домет За Лов на Снимање HS1-0280

Тактички 4-16x42SFIRF Пушка Домет За Лов на Снимање HS1-0280

DEN 6494.00
DEN 8017.92

Количината на стоката
Това е достапна

6 инчи
Боја крај : Црна мат
Око guard : да
Диоптрија надомест : -3~+2
Windage движење опсег : ±20
Кота движење опсег : ±20
MOA/кликнете : 0.)
· Оваа испорака аранжман исклучува нашите Јавни Празник.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Feedback форумот не е место за да ни остави порака.
ПЛАЌАЊЕ
· Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 20 дена по наддавање. Во спротивно вашата цел ќе биде откажана автоматски со Aliexpress и неплатени извештај ќе бидат испратени до вас од страна на Aliexpress. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
· Тоа е брз и лесен за обработка на трансакцијата. Ве молиме да ни испратите порака преку Aliexpress и кажете ни како можеме да заработи вашето задоволство!
· Ве молиме љубезно забелешка знаете дека вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Aliexpress се исклучително важни за нас.2°
Излез ученик : 10.5 инчи
Тип на reticle : светат црвени / зелени мили-dot
Телото дијаметар : 1.
ПОВРАТНИ информации
· Ние се стремиме за секое купување да се пет-ѕвезда оценет еден.
Се ВРАЌА
· Се враќа се дозволени, ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот во рок од 10 дена по приемот на пратката.
· Сите предмети ќе биде предаден на купувачот е означена адресата САМО.
· Со цел да се квалификува за враќање на парите вашиот врати стока мора да биде во оригинална неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета. Кога ќе примите вашата предмети, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек на Aliexpress. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Пет ѕвездички систем кој Aliexpress исто така е важно да го продолжи успехот на нашиот бизнис.125
Око олеснување : 5.
· Овие системи за електронска пошта се знае дека повремено ги блокирате дојдовните пораки од Aliexpress или Aliexpress продавачи. Купувачот мора да ги плати се врати превозот.

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
canis latrans
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Број На Модел На:
HS1-0280

Слични производи во категоријата