• Неодамнешно
  • -18 %
Лов Holographic 1x30MM Црвена Точка Очите со 11 Осветленоста на Вредноста одговара 11mm & 20mm Железнички Планината за Airsoft

Лов Holographic 1x30MM Црвена Точка Очите со 11 Осветленоста на Вредноста одговара 11mm & 20mm Железнички Планината за Airsoft

DEN 928.00
DEN 1131.36

Количината на стоката
Това е достапна


Лов Holographic 1x30 MM Црвена Точка Очите со 11 Осветленоста на Вредноста одговара 11mm & 20mm Железнички Планината за Airsoft
Опис :
11 осветленоста на вредноста црвена точка поглед.
Солиден сите метална конструкција
Мулти обложени оптичка леќа
Прецизност светлината, windage и височина корекција
Погодна за секој осветлување
Интегрирани планината за 20mm и 11mm шини
Спецификација :
Зголемување : 1×
Цел Леќа, Дијаметар(mm) : 30
Излез Ученик Опсег(mm) : 30
Поле на Гледање @100 Yds : 68
Оптимална Око Олеснување (во) : НЕОГРАНИЧЕН
Паралаксата Поставка : 50 yds.
Големина : Како на сликата
Тежина :
Одговара на сите 20mm Picatinny И 11mm Weaver Железница.
Моќта од страна на : CR2032 Батерија (Не се вклучени)
Поради превозот регулатива, сите батерии ќе бидат отстранети пред Превозот .
Пакетот Вклучува :
1 X црвена точка поглед на опфатот.
1 X опфаќа
1 X ткаенина за чистење
1 X упатство

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
HD30X
Тип:
Пушка
Бренд Име:
Ledarnell
Функција:
Леќа

Слични производи во категоријата