• Неодамнешно
  • -25 %
6 боја Риболов намамат Извезуваат во Јапонија 3-7.6 cm Риболов Мамка Crankbait риболов справи со Кука

6 боја Риболов намамат Извезуваат во Јапонија 3-7.6 cm Риболов Мамка Crankbait риболов справи со Кука

DEN 107.00
DEN 142.56

Количината на стоката
Това е достапна


Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !
Параметри : dw-407 Боја : 6 бои Тежина : 12.75 g Должина : 7,6 cm Кука големина : 6 # Нуркање длабочина : 0.6-2.1 m 1. Телото е центар на гравитација трансфер челик топката, фрлање да се преселат на опашката, подобрување на фрлање на далечина. Воздухот држење стабилна и мазна, не е лесно да се претвори да помогне да се фрли. 2. Целосната-агол рефлексија на надворешната светлина, одлична светлина-индуцирана на риба ефект. Погоден за различни услови вода. 3. Телото има неколку мали челик топката, влечете ќе звук, силно го привлече вниманието на риба изработен од ABS пластика, материјал, силни и јаки, анти-победи ударни инструменти, внатрешни топката со прецизни инструменти тестирани, максимален степен за да се осигура дека секој мамка 's пливаат рыбалка pesca спинер воблеры рыболовные приманки приманки
силиконовые приманки

Клучни карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
циклус зона
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
риболов намамат

Слични производи во категоријата